SİTENİZİ - BLOĞUNUZU GOOGLE DA ÜST SIRALARA TAŞIYIN

Hitsaati : Sitenizin Trafiğini ve canlılığını arttırabilmek google, msnsearch, altavista gibi daha yüzlerce arama motorlarında üst sıralara gelebilmek için gerekli olan hiti hitsaati.com size ücretsiz olarak sağlar.

Yapmanız gereken sadece kaydolmak sonra ek bir caba harcamanıza gerek yok. Mausunuzu tıklamadan bilgisayarınız başında beklemeye gerek kalmadan ve siz diğer işlerinizi yaparken. Biz sitenizi sistemde aktif olan kisilere her 15 saniyede bir göstermekteyiz. Bu durum 365 gün 24 saat boyunca sürekli yapılmaktadır. Yani o an için sistemde 100 kişi varsa biz sitenizi gösterdiğimiz zaman sitenize 100 kişi birden girmesi demektir. Bu da arama motorlarının dikkatini çekmektedir. Kısa zaman içinde arama motorlarındaki yerinizi ve farkı anlayacaksınız.

Nasıl Hit Kazanabilirim : Üye Ol, girişinden girerek mail adresinizi, sitenizin adı ve adresini, sitenizde kullandığınız dili seçerek Kaydet Butonuna bastığınız anda sitenizin doğruluğunu onaylamak için siteniz size gösterilir. Ve size 500 hit üyelik bonusu sistem tarafından otomatik olarak verilir. Bu son adımdır. Mailinize sistem tarafından kullanıcı adı şifre bilgileriniz gönderilir. Mailinizde hit kazanma linkiniz bulunmaktadır. Bu linke tıklayarak sistemde hit kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kimler Katılamaz (Koşullar) :
Hit Kazanma Koşulları - Kurallar

- Siteniz Mesaj Kutuları içermemeli
- Sitenizde Uygunsuz içerik Bulunmamalı
- Sitenizde Frame Olmamalı
- Sitenizde POP-UP (Açılır Pencere) olmamalı
- Siteniz başka bir siteye yönlendirilmiş olmamalı
- Siteniz Eğer 90 gün boyunca kullanılmazsa otomatik olarak kapatılır
- Eğer size mail ile ulaşamazsak hesabınız silinecektir
- Eğer sistemimizde sorun olursa hesabınız kapanabilir
- Birden fazla hesap açamazsınız
- 3 Defa uyarı alan siteler karalisteye alınarak bir daha kayıt edilemez
( Editorler tarafından siteniz incelenir ve yukarıdaki koşulların her hangi biri bulunması durumunda diğer üyelerimizin hit kazanmalarını engelleneceği için siteniz onaylanmaz veya durumun düzeltilmesi için size bilgi maili göndeririz.)

Hemen Üye Ol, Kazanmaya Başla

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !